הנהלה | רואה חשבון בירושלים: פתיחת עסק/חברה, הנהלת חשבונות באינטרנט

הנהלה – משרד רואי החשבון אהרן ושות'

שאול אהרן משרד רואי חשבוןאהרן שאול – מייסד

ייסד את משרד רואי החשבון בירושלים לפני למעלה מ-35 שנה. משמש כמנהל הכללי של הפירמה ומתווה את מדיניות קבלת ההחלטות  במשרד. בנוסף מרכז את תחום המיסים בפירמה. בעבר כיהן בשורה של תפקידים בכירים ברשות המיסים וכן כסמנכ"ל כספים במספר חברות.

 

אלעד אהרן משרד רואי חשבוןאהרן אלעד – שותף

אלעד הינו רואה חשבון מוסמך, בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה, כלכלן ומשפטן בעל תואר שני במשפטים, בהתמחות מסחרית. אלעד מרכז את תחום החשבות והניהול בפירמה. אלעד אמון על שימור קשרי לקוחות וכן מתן מענה לסוגיות שמתעוררות בניהול השוטף. אלעד דוחף את החברה קדימה עם חזון המשלב את עולם ראיית החשבון עם שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים כמו רואה חשבון אונליין והנהלת חשבונות דיגיטלית.

 

קובי אהרן משרד רואי חשבוןאהרן יעקב – שותף

קובי הינו רואה חשבון מוסמך, בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה בהצטיינות ומשפטן בעל תואר שני במשפטים, בהתמחות מסחרית, כלכלן ובודק שכר מוסמך. קובי מנהל את מחלקת חשבות השכר ואת המחלקה הכלכלית בפירמה. מומחה בדיני עבודה, מיסוי, בניית תהליכים ועוד. בין היתר קובי מטפל בבחינת פרויקטים כלכליים, הכנת תוכניות עסקיות. בעל חשיבה יצירתית ויכולות גבוהות בהתנעת תהליכים כלכליים עבור לקוחות הפירמה.

 

עומרי שבת משרד רואי חשבוןשבת עומרי – מנהל דיגיטל

עומרי בעל תואר ראשון ושני. מנהל הדיגיטל והתוכן של משרד רואי החשבון. לעומרי ניסיון רב עם ניהול אתרים, רשתות חברתיות, שיווק, כתיבה ועריכת תוכן. כמו כן לעומרי ניסיון אקדמאי ופרקטי עם ייעוץ השקעות וניהול תיקים.

 

אורן נטף משרד רואי חשבוןנטף אורן – מנהל פיתוח טכנולוגי

אורן בעל תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במשפטים. אחראי על כל הפיתוחים הטכנולוגיים של הפירמה. אורן מנהל ומפתח כלים טכנולוגיים חדשניים וייחודיים המתמקדים בניהול עסק והנהלת חשבונות מתוך החזון הטכנולוגי של הפירמה. לאורן ניסיון תעסוקתי רב מאוד עם תאגידי ענק כגון מייקרוסופט, בנק הפועלים, מנהלת הליגה האירופית בכדורסל (FIBA) ועוד.

 

עובד במשרד רואה חשבוןאהרן רחל – מנהלת המשרד

משמשת כמנהלת האדמינסטרטיבית של הפירמה. רחל היא עמוד השדרה של הפירמה. כל המשימות והאינפורמציה עוברים דרכה והיא מקצה כל משימה לגורם הרלוונטי. בנוסף רחל מנהלת את נושא חשבות השכר בפירמה.

 

ירמי משרד רואה חשבוןהנה ירמי, רו"ח – מנהל מחלקת ביקורת

רואה חשבון מוסמך עם ניסיון של יותר מעשור בעולם הנהלת החשבונות, הניהול וביקורת דוחות כספיים לעסקים מכל הסוגים ובכל הגדלים. אחראי במשרד על התפקוד השוטף וניהולה של מחלקת הביקורת.

 

עובד במשרד רואה חשבוןראקוב אסתר – מנהלת חשבונות ראשית, תיקי תאגידים

אסתר מרכזת את נושא הנהלת החשבונות השוטפת של תיקי התאגידים ומנהלת את צוות הנהלת החשבונות. בנוסף, אתסר מקצה תיקים, עומדת בקשר רציף עם הלקוחות ומתפעלת בעיות במערכות קצה אצל הלקוחות.

 

עובד במשרד רואה חשבון

קבנובסקי רחל  – מנהלת מחלקת מיסוי עצמאיים

רחל היא עובדת ותיקה ומנוסה במשרד, ומנהלת את מחלקת מיסוי היחיד. עבודתה כוללת טיפול בדוחות שנתיים, הצהרות הון, וניהול שומות מס. כמו כן, רחל מרכזת את צוות העובדים בטיפול בעצמאיים במשרד.

 

עובד במשרד רואה חשבוןקשי יוסף – יועץ ארגוני, מנהל את מערך הייעוץ הארגוני בפירמה

יוסף אחראי על כל נושא שיפור תהליכים עסקיים וארגוניים עבור לקוחות המשרד. יוסף מלווה עצמאים ועסקים מכל הסוגים והגדלים, ומנהל את מערך הייעוץ הארגוני לעצמאיים, עסקים, חברות ועמותות.

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן