ייצוג לקוחות ועסקים בפני רשויות המס (מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי) | רואה חשבון בירושלים: פתיחת עסק/חברה, הנהלת חשבונות באינטרנט

ייצוג לקוחות ועסקים בפני רשויות המס (מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי)

ייצוג בפני רשויות המס

ייצוג העסק ועבודה מקצועית מול רשויות המס השונות היא כמעט אמנות – רואי חשבון טובים יודעים כיצד להפחית עלויות למינימום ולהעלות את הרווחים למקסימום האפשרי – הכל כמובן במסגרת החוק, האתיקה, והסטנדרטיים המקצועיים הגבוהים ביותר.

אצלנו במשרד רואי החשבון אהרן ושות’, אנו מייצגים נאמנה את לקוחותינו מזה כ-35 שנה אל מול רשויות המס, תוך התחשבות קפדנית במאפיינים השונים והמגוונים של כל עסק ועסק אשר תאפשר את התוצאה הפיננסית הטובה ביותר עבור העסק. אנו פועלים בנחישות עבור לקוחותינו מתוך הגישה הפשוטה שהצלחת עסקיהם היא הצלחתנו שלנו.

למשרדינו יחסים מעולים עם רשויות המס השונות כגון מס הכנסה, מס ערך מוסף (מע"מ) וביטוח לאומי. עם השנים פיתחנו אינספור יחסי אנוש מקצועיים, אדיבים ומועילים מאוד עבור קהל לקוחותינו, ואנו גם תמיד עובדים עם האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר המאפשרים תקשורת ישירה מהירה עם המערכות הממוחשבות של רשויות המס.

לאחר חתימה על ייפוי כוח המעניק למשרדינו את היכולת החוקית לייצג את העסק בפני רשויות המס, לקוחותינו יכולים ליהנות מייצוג מקצועי, הולם, והכי חשוב, חסכוני ומתגמל ככל הניתן. חלק משירותינו השונים בייצוג לקוחות מול רשויות המס כוללים:

  • פתיחת תיקים במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי
  • דיווח חודשי שוטף למע"מ
  • דרישת החזרים בעת הצורך (לקוחות רבים כלל לא מודעים להחזרים שמגיעים להם)
  • קיזוז הוצאות (ניכוי מס תשומות)
  • במקרים של עסק שנקלע לחובות – קיזוז ופריסת חובות, דרישת ביטול קנסות
  • קבלת דו"ח מצב תקופתי מרשויות המס
  • שכר ותשלומי עובדים כולל העברות המס והניכויים הנדרשים
  • כל מצב או בעיה הדורשים טיפול מקצועי מהיר מול רשויות המס השונות

אצלנו במשרד רואי החשבון אהרן ושות’ אנו מודעים לחשש ולפעמים אפילו התסכול הנובע בעבודה מול רשויות המס, במיוחד כשבעלי עסקים ועצמאים מחליטים לאפשר לגורמים לא מקצועיים לייצגם. לצערנו, אנו מכירים זאת כי רבים מלקוחותינו נפגעו מכאלה בעברם לפני שהחלו לעבוד איתנו.

המשרד שלנו מאופיין בניסיון, תעוזה, אמינות, נחישות וחדשנות – הכל עבור לקוחותינו ועסקיהם. אז במקום לנסות את מזלכם עם גורמים מפוקפקים שזורקים הבטחות ללא כיסוי, הינכם מוזמנים אלינו לאהרן ושות’ על מנת לקבל את הייצוג המקצועי והטוב ביותר עבורכם ועבור עסקיכם בפני רשויות המס.

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן