רואה חשבון דיגיטלי – הדור החדש של הנהלת חשבונות באינטרנט | רואה חשבון בירושלים: פתיחת עסק/חברה, הנהלת חשבונות באינטרנט

רואה חשבון דיגיטלי – הדור החדש של הנהלת חשבונות באינטרנט

רואה חשבון דיגיטלי

כמו שאר תחומי החיים שמושפעים רבות מההתקדמות המהירה של הטכנולוגיה, גם עולם העסקים והעצמאים עוברים תהליכי דיגיטציה ומעבר למערכות מבוססות-ענן. ניתן במיוחד לציין את דיסציפלינות הנהלת החשבונות וראיית החשבון שמשתנות במהרה ומעניקות אפשרויות חדשות ומלהיבות לעצמאים.

כיום, משרד רואי חשבון בירושלים או תל אביב או בכל מקום אחר בארץ כבר אינו יכול להתנהל באותה הצורה כמו לפני 10-15 שנים, ויש צורך עצום להסתגל בזריזות לפרקטיקות דיגיטליות חדשות אם ברצון משרד רואי החשבון לשרת את לקוחותיו העסקיים בצורה הטובה ביותר.

יש לבדוק האם משרד רואי החשבון מעניק שירותי "רואה חשבון דיגיטלי"

אם כן, אז מה השתנה ומה עצמאים ובעלי עסקים צריכים לצפות ממשרד רואי חשבון אשר הם מעסיקים עבור שירותי הנהלת החשבונות של עסקיהם? קודם כל, חיבור לעולם הטכנולוגי והדיגיטלי. אם עצמאי נוכח לדעת שמשרד רואי חשבון מסוים אינו מתנהל, לפחות באופן מינימלי, עם כלים ואמצעים טכנולוגיים אז זוהי נורת אזהרה חמורה. אנחנו כבר לא בתקופה שהכל התנהל עם עט ונייר, ואפילו לא עם תוכנות מחשב מיושנות ובסיסיות. כעת, יש לבחון האם המשרד מעניק את אפשרות ”רואה חשבון דיגיטלי".

הנהלת חשבונות באינטרנט

מה זה רואה חשבון דיגיטלי? כשמו כן הוא, רואה חשבון היכול לבצע פעולות מתקדמות, לתקשר, להתנהל ולתמוך בבעל העסק באמצעים דיגיטליים. יותר מכך, רואה חשבון דיגיטלי גם יציג ללקוחותיו העצמאיים כלים טכנולוגיים חכמים אשר יעזרו להם לנהל את לקוחותיהם שלהם, ספקיהם, מלאי העסק שלהם, הכנסותיהם, הוצאותיהם ועוד. כלים אלה יסייעו בשגרה לבעל העסק לנהל מעקבים, ניתוחים, בקרה וניתור בצורה פשוטה ומהירה כדי לדחוף את העסק קדימה.

בנוסף, רואה חשבון דיגיטלי ייתן פתרונות טכנולוגיים מעשיים לביצוע פעולות שגרתיות כמו הפקת מסמכים דיגיטליים כגון חשבוניות וקבלות ויצירת דוחות בין אם לרשויות המס ובין אם לצרכיו הפנימיים של העסק. כלים חכמים אלה גם יעזרו לבעל העסק בהפחתת עלויות; שכן, אם בעל העסק יבחר בכך כמובן, הוא יכול לקחת על עצמו עוד אחריויות מתחום הנהלת החשבונות – חלקיות או מלאות – להוריד מהעול של משרד רואי החשבון, ובכך להוזיל את הוצאותיו. לכן, שירותי רואה חשבון דיגיטלי למעשה מוזילים את הוצאות הנהלת החשבונות של העסק.

לנו במשרד רואי החשבון אהרן ושות’ יש מחלקה שלמה המיועדת לפיתוח טכנולוגי המבוסס על ענן, בינה מלאכותית, תוכנות ומערכות חכמות, ואנו מעניקים שירותים נרחבים ומותאמים לעסק של הנהלת חשבונות באינטרנט ורואה חשבון דיגיטלי. אנו מעניקים כלים מתקדמים וחכמים לניהול כל סוג עסק – עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ או מוסדות ללא מטרות רווח (מלכ"ר). הינכם מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל גם לדאוג לכם ולעסק שלכם.

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן