רואה חשבון לעמותות, מלכ"רים ומוסדות | רואה חשבון בירושלים: פתיחת עסק/חברה, הנהלת חשבונות באינטרנט

רואה חשבון לעמותות, מלכ"רים ומוסדות

רואה חשבון לעמותות ומלכרים

המאפיינים הכלכליים הייחודיים של עמותות ומוסדות ללא כוונות רווח (מלכ"ר) שונים במהותם מאלה של חברות, עסקים ועצמאים. ישויות עסקיות אלה לא מסמנות לעצמן את מטרת מקסום הרווחים כפי שפועלים עסקים רגילים, אלא בדרך כלל מכוונים למטרות חברתיות ותרבותיות. עם זאת, ישנה רגולציה ממשלתית שהיא לעתים די מחמירה עם עמותות כאלו.

לכן, לעמותות ומלכ"רים יש צורך קריטי בשירותי ראיית חשבון מקצועיים ומנוסים המתמחים בתחום זה משפטית, חוקית וכמובן חשבונאית. למשרד רואי החשבון אהרן ושות' יש ניסיון של כשלושה עשורים בעבודה עם עמותות ומוסדות, מומחיות והבנה עמוקה של החקיקה הרלוונטית כיום, ותמיד עוקב אחרי השינויים שמתרחשים ואלו העתידים לבוא.

לצערנו, ישנם רואי חשבון רבים שאינם מכירים לעומק את החוקים, הכללים וההוראות השונות הרלוונטיות לעמותות; ניהול חשבונאי כושל כזה יכול להביא לסנקציות כלכליות, עונשים ואף עיקולים מצד הרשויות כנגד העמותה! אם כן, חשוב לבחור רואה חשבון שמכיר תחום זה על בוריו, ושיש לו את הניסיון והידע הרחב ביותר בתחום העמותות והמלכ"רים.

משרד רואי החשבון אהרן ושות' יטפל וילווה עמותות ומלכ"רים מרגע ההקמה (כולל), בניהול הכלכלי השוטף, ויפעל לקדם את מטרות העמותה בניהול נכון ואסטרטגי של חשבונות המוסד.

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן