רואה חשבון לעצמאים | רואה חשבון בירושלים: פתיחת עסק/חברה, הנהלת חשבונות באינטרנט

רואה חשבון לעצמאים

רואה חשבון לעצמאים

עצמאי הוא אדם שמקור הכנסתו הוא מעסקיו שלו הוא, ולא מעבודתו כעובד שכיר. ובניגוד לעבודה כשכיר, עצמאי נדרש בעצמו לדאוג לניהול חשבונותיו וחשבונות העסק, ולהתנהל מול הרשויות השונות. לשם כך, עצמאי זקוק לרואה חשבון מקצועי המתמחה בטיפול בבעלי עסק עצמאים.

ישנה משמעות מהותית על העצמאי והעסק בעת בחירת רואה חשבון, שכן, כבר בתחילת הדרך של העצמאי רואה החשבון ממליץ על סוג הישות העסקית שתוקם – עוסק מורשה, עוסק פטור, שותפות וכו'. לכל ישות עסקית שכזו יש מאפיינים שונים שמשפיעים, בין היתר, על אופן הדיווח לרשויות ומיסוי; גורמים אלו הם כבדי משקל והרי גורל על עתידו של העצמאי.

אז מה כוללת העבודה של רואה חשבון לעצמאים? בחירת הישות העסקית המתאימה לעצמאי, פתיחת העסק בפועל, רישום מסודר של המאזן העסקי (הכנסות והוצאות), הפקת הדו"חות הנדרשים על פי חוק (שנתי, רבעוני), הפקת תלושי שכר, זיכויים, ניהול חשבונות שוטף, בקרה וייעוץ לכל אורך הדרך, ועוד פעילויות רבות ומגוונות הייחודיות לכל עסק ולשוק שבו הוא פועל.

חשוב לציין שרואה חשבון למעשה מייצג את העצמאי בעבודה מול רשויות המס השונות כמו ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ ולכן אין להמעיט בחשיבות תפקידו – ההבדל בין רואה חשבון מסור ומקצועי לרואה חשבון שאינו מבין כנדרש את עולם העצמאים יכול להסתכם באלפי שקלים בכל חודש!

אצלנו במשרד רואי החשבון אהרן ושות' יש צוות וותיק ומנוסה שביחד מחזיק בעשרות שנות ניסיון של ראיית חשבון לעצמאים, שרבים מהם נשארים לקוחות מרוצים של המשרד. אנחנו עובדים מתוך ההבנה הפשוטה שהצלחתו של העצמאי משמעותה הצלחתנו שלנו.

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן