שירותי חשבות וניהול כספים עם טכנולוגיה מתקדמת | רואה חשבון בירושלים: פתיחת עסק/חברה, הנהלת חשבונות באינטרנט

שירותי חשבות וניהול כספים עם טכנולוגיה מתקדמת

חשבות וניהול כספים

שירותי חשבות וניהול כספים חכמים, שקולים ויעילים הם השמן בגלגלי השיניים של כל עסק – ניהול שמאופיין בחוסר תשומת לב ובזבוז יכול לגרום לחריקות ואף להתפרקות כלל המנגנון. לכן אסור להזניח תחומים אלה, למרות שהם עשויים להיתפס כתחומים אפורים ומשעממים.

בעוד חברות גדולות ותאגידים יכולים להרשות לעצמם להעסיק מנהלי כספים מקצועיים, הרוב המוחלט של העסקים הקטנים והבינוניים אינם יכולים להקצות משאבים (הקטנים ממילא) רבים לתחומי החשבות וניהול הכספים, ונאלצים לעסוק בהם בעצמם. הרעיון לכשעצמו אינו רע – מנהל טוב מבין ומכיר באופן סביר את כל תחומי העסק – אך עדיין בסופו של יום אין תחליף לגורמים מקצועיים מנוסים שזהו מטה לחמם.
באמצעות שילוב של כלים טכנולוגיים מתקדמים וצוות אנושי מנוסה מאוד, אצלנו במשרד רואי החשבון אהרן ושות’ אנחנו יכולים להעניק שירותי חשבות וניהול כספים במחירים ברי השגה ומשתלמים לכל סוג עסק.

חשבות וניהול כספים – השירותים שלנו

אז מהם שירותי החשבות וניהול הכספים העיקריים שמשרד רואי החשבון אהרן ושות’ מעניק?

  • עבודה שוטפת מול הרשויות הרלוונטיות השונות כמו ביטוח לאומי, מס הכנסה ומס ערך מוסף (מע"מ)
  • טיפול בכל מערך התעסוקה של העסק: הנפקת תלושי משכורת, חשבות שכר, דיווח וייעוץ בכל תחום זכויות תעסוקה ועובדים
  • ניהול ספרי החשבונות של העסק על פי הוראות מס הכנסה (ניהול פנקסי חשבונות)
  • הפקת דו"חות כספיים תקופתיים והגשתם לרשויות הרלוונטיות
  • חישוב, תכנון, מעקב ובקרה של תזרים מזומנים
  • ייעוץ וליווי צמוד בתהליכים פורמליים מול הרשויות ובבניית שותפויות עם עסקים אחרים

חשוב לנו מאוד לציין שזוהי רק רשימה חלקית של שירותינו השונים בתחומי החשבות וניהול הכספים! חלק מתפיסתנו היא שאנו יודעים לעבוד בצמוד לעסק ולמעשה "לתפור" שירותים כאלו ואחרים המתאימים במיוחד אליו ביצירתיות והשקעה.

כמו כן, אנו רוצים להדגיש את היתרון הטכנולוגי העצום של המשרד שלנו בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות של הנהלת חשבונות באינטרנט ורואה חשבון דיגיטלי שמאפשרות גישה מהירה לכל תחום ניהול כספי העסק מכל מקום ובכל זמן באמצעות מערכת ייחודית להנהלת חשבונות, ניהול עסק והפקת חשבוניות.

אם כן, אנו במשרד רואי החשבון אהרן ושות’ מעניקים שירותי חשבות וניהול כספים במחיר מאוד משתלם, נוח וגם גמיש אשר מותאם לכל עסק. בנוסף לשירותינו הרגילים המצוינים לעיל וכחלק מתפיסת עולמנו, אנו משלבים כלים טכנולוגיים מתקדמים שגם מפחיתים עלויות משמעותית (תוכנות ואלגוריתמים שעובדים במקום כוח אדם יקר) וגם נותנים את המענה המהיר והמדויק ביותר לצרכי העסק.

הצטרפו אלינו עכשיו!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן