שירותי ייעוץ כלכלי עסקי לעצמאים ובעלי עסקים קטנים-בינוניים | רואה חשבון בירושלים: פתיחת עסק/חברה, הנהלת חשבונות באינטרנט

שירותי ייעוץ כלכלי עסקי לעצמאים ובעלי עסקים קטנים-בינוניים

ייעוץ עסקי כלכלי

בעשור האחרון ישנה דרישה הולכת וגדלה לבעלי מקצוע כלכלי שיכולים להעניק ייעוץ כלכלי עסקי לעצמאים ובעלי עסקים קטנים עד בינוניים. תחום צומח זה למעשה מגשר בין צרכים עסקיים שאפתניים של יזמים וחברות סטארטאפ בתחילת דרכם ולבין משאביהם שבאופן טבעי הינם מוגבלים ומצומצמים.

מתוקף השכלתם, נסיונם ופעילותם השגרתית, רואי חשבון רבים נכנסו אל המסלול הפיננסי הזה, שם הם יכולים לתת מענה מצוין לדרישות והיקף העבודה שעצמאים ובעלי עסקים קטנים יכולים להרשות לעצמם.

אנחנו במשרד רואי החשבון אהרן ושות’ מעניקים, בין שאר שירותינו הכלכליים השונים, גם שירותי ייעוץ כלכלי עסקי לעצמאים, בעלי עסקים קטנים-בינוניים וחברות. משרדינו פעיל כבר יותר משלושה עשורים ומאחורינו ניסיון עשיר ורב מאוד – מעבודות ייעוץ עסקי צמודות לעצמאי הפשוט ועד לליווי פרויקטים ממשלתיים רחבי היקף.

מה כולל ייעוץ עסקי לעצמאים ובעלי עסקים קטנים-בינוניים

אנו מתאימים את עבודת הייעוץ העסקי לעסק עצמו, לבעליו, למאפייניו הייחודיים, לשוק בו הוא פעיל, ולעוד גורמים כלכליים שונים. הנה רק חלק משירותי הייעוץ העסקי שאנו מעניקים:

  • בניית תוכנית עסקית ברורה תוך הגדרת מטרות כלכליות ריאליות לשנה הקרובה ומעבר.
  • מתן כלים ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים ונוחים למעקב, ניתוח, בקרה וביצוע משימות עסקיות.
  • ניתוח פיננסי מלא של העסק ובניית תוכנית למיקסום רווחים וצמצום הוצאות.
  • תמיכה וליווי העסק בעבודה מול הרשויות השונות, הבנקים וגורמים עסקיים אחרים.
  • ניתוח כדאיות השקעות והצגת יחס סיכון-סיכוי ריאלי לבעל העסק.
  • קביעת תחזיות רווח ומעקב בזמן אמת אחר התוצאות.
  • הצעות ייעול, שיפור, צמצום, הרחבה, השקעה תוך התחשבות במשאבי העסק.

אלו הם רק חלק משירותינו השונים; על מנת לדעת מה אנו יכולים לעשות עבורך ומה אתה מצפה ממשרדינו, יש ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לנתח באופן פרטני ומושכל את העסק.

שירותי ייעוץ כלכלי עסקי אונליין

אנו באהרן ושות’ רואי חשבון, כחלק מחזון ותפיסה של חדשנות טכנולוגית תמידית, מעניקים גם שירותי ייעוץ עסקי כלכלי מבוסס על האינטרנט בלבד כשנוח יותר ללקוחותינו מסיבה כזאת או אחרת לעבוד באופן זה. למעשה, רבים מלקוחותינו מעדיפים לעבוד בצורה כזאת או אחרת דרך מערכות ותוכנות אינטרנטיות, והעדפות אלה רק צוברות תאוצה משנה לשנה.

מזה זמן רב אנו מזהים נטייה ברורה של עצמאים ובעלי עסקים להעביר יותר ויותר חלקים של עסקיהם ועבודתם לרשת האינטרנט, ובשל כך מחלקת הפיתוח של המשרד מפתחת כלים חדשניים ייחודיים על מנת לתת מענה לצרכים ורצונות אלה. אין ספק שכלל שוק העסקים מתקדם לכיוון הרבה יותר טכנולוגי, ומשרד רואי החשבון אהרן ושות’ גאה לעמוד בחזית החדשנות והפיתוח בעולם העסקים.

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן